Aleksanderis Zverevas laimėjo dar vieną 5 setų trilerį, o Dominikas Thiemas įveikė Kei Nišikori

Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre ir toliau vyksta kovos dėl titulo, kuriuose dalyvauja ir vokietis Aleksanderis Zverevas (ATP 3) ir austras Dominikas Thiemas (ATP 8), abu šie žaidėjai pateko į ketvirtfinalį.

3-čioji pasaulio raketė vėl buvo priverstas žaisti penkių setų mačą, jis susitikime su Karenu Chačanovu (ATP 38) korte praleido 3 valandas 32 minutes po kurių paaiškėjo ir galutinis rezultatas 4-6, 7-6, 2-6, 6-3, 6-3 vokiečio naudai.

Ilgame mače vokietis gelbėjosi savo puikiu padavimu ir atliko 17 ace’ų. Stiprus padavimas padėjo gelbėtis ir sunkiose situacijose, kai priešininkas buvo susikūręs net 17 progų laimėti jo padavimą, tačiau 12 padavimų pavyko išsaugoti.

Tai buvo jau trečiasis penkių setų mačas iš eilės Vokietijos tenisininkui.

Kitame susitikime dėl patekimo į ketvirtfinalį susitiko Austrijos tenisininkas ir japonas Kei Nišikoris (ATP 21). Šioje kovoje veiksmo buvo mažiau, o žaidėjai savo reikalus išsprendė per 2 valandas ir 31 vieną minutę. Galutinis mačo rezultatas 6-2, 6-0, 5-7, 6-4 po kurio 8-oji pasaulio pateko į ketvirtfinalį.

Japonas prastai pradėjo akistatą ir labai greitai pralaimėjo du pirmuosius setus, tačiau patyręs žaidėjas nepasidavė ir trečiame sete sušvelnino rezultatą setais. Visgi, tai buvo tik vienas laimėtas jo geimas, kurio dėka jis laimėjo setą ir to nepakako tolimesnei kovai, nes ketvirtame sete Dominikas Thiemas užbaigė mačą.

Dabar abu nugalėtojai susitiks tarpusavyje, bendrame akistatų rezultate pirmauja austras 4-2.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts