Aleksanderis Zverevas pateko į ketvirtfinalį, o Juaną Martiną del Potro sustabdė trauma

Visų laukta akistata Romoje tarp jaunojo vokiečio Aleksanderio Zverevo (ATP 3) ir Argentinos tenisininko Juano Martino del Potro (ATP 6) neįvyks. Nors trečioji pasaulio raketė įveikė Kailą Edmundą (ATP 19) 7-5, 7-6 ir pateko į ketvirtfinalį, tačiau argentinietis buvo priverstas sustosti dėl traumos ir mače prieš Davidą Goffiną (ATP 10) pasitraukė rezultatui esant 2-6, 4-5.

Aleksanderis Zverevas po laimėto Madrido Masters turnyro vis dar turi jėgų ir toliau laimi Romoje. Nors paskutinė kova prieš geriausią Didžiosios Britanijos žaidėja susiklostė daugiau sunkiau, nei galėjo, Vokietijos tenisininkas vistiek pasiekė pergalę.

Abejuose setuose turėjęs pranašumą jis jo neišlaikė ir teko papildomai kovoti, visgi antro seto pratęsime mačas buvo užbaigtas vokiečio pergale.

Tenisininkas iš Argentinos apmaudžiai pasitraukė iš kovos, nors jau turėjo užsidirbęs seto lemiamą tašką. Žaidėjas pajuto kojos skausmus ir nutarė pailsėti prieš ateityje vykstančius turnyrus ir išvengti traumos.

Kitame etape susitiks šių mačų nugalėtojai Aleksanderis Zverevas ir Davidas Goffinas. Priminsime, kad vokietis šiame turnyre triumfavo praeitais metais ir gina solidžią sumą taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts