Aleksanderis Zverevas: Aš stengiuosi būti geresnis nei Rogeris ar Rafaelis

2018-08-08 09:00 Teniso TV

Vašingtono turnyre vėl triumfavęs vokietis įrodė, kad jis yra vienas iš geriausių pasaulio teniso žaidėjų. Aleksanderis Zverevas (ATP 3) yra vis dar labai jaunas, jam tik 21 metai, tačiau jis yra laimėjęs ne vieną Masters titulą. Vašingtono turnyre jam buvo užduotas klausimas, ar jis save laiko ateities žaidėju (NextGen) ar dabarties kartu su Rafaeliu ir Rogeriu?

Į tokį klausimą atsakyti buvo nelengva, tačiau Saša atsake "Dienos pabaigoje mes visi žaidžiame tarpusavyje kaip pažiūrėsi. Nesvarbu ar tu jaunas ar jau patyręs žaidėjas, tačiau tu privalai žaisti su visais. Mes nebežaidžiame tokių turnyrų, kur tau turi būti mažiau nei 18 ar 21 metai".

Kalbėdamas apie Rogerį Federerį ir Rafaelį Nadalį jaunasis vokietis pridūrė, kad jis bando surasti būdus kaip laimėti prieš juos, o kiekvieną rytą tikrai negalvoja prabudęs, kad yra 15 metų jaunesnis.

3-osios raketės norai tapti geresniam už įvardintus žaidėjus iš Šveicarijos ir Ispanijos tikrai įmanoma, nes pastarieji rezultatai šio vokiečio tikrai stulbinantys.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...