Aleksanderis Zverevas apgynė titulą Vašingtone

2018-08-06 08:30 Teniso TV

Antrus metus iš eilės ATP500 Vašingtono turnyre triumfuoja rusų kilmės vokietis, kuris finale be didesnio vargo nugalėjo savo priešininką iš Australijos. Aleksanderis Zverevas (ATP 3) po dviejų setų kovos, rezultatu 6-2, 6-4 įveikė Aleksą De Minaurą (ATP 72) ir išsaugojo savo taškus surinktus pernai šiame turnyre.

Finalinė kova truko 1 valandą ir 15 minučių.

Kaip ir praeitais metais finalas susiklostė pakankamai lengvai jaunam talentui iš Vokietijos. Jis mačą pradėjo puikiai, pirmuosius du priešininko padavimus nulaužęs trečioje reitingo vietoje esantis tenisininkas įgijo rimtą pranašumą ir jo nepaleido.

Pervargęs po pusfinalio kovos australas neturėjo ką pasiūlyti ir antrame sete jis gana greitai pralaimėjo savo padavimą ir šio turnyro nugalėtojas vėl įgijo pranašumą. Vėliau dar ne kartą kilo gresmė 72-osios raketės padavimui, tačiau juos pavyko išsaugoti, bet susikurti progų laimėti varžovo padavimo taip ir nepavyko.

Aleksanderis Zverevas taip ir nesuteikė progų varžovui kabintis į jo padavimus.

Turnyro nugalėtui atiteko 384,120 $ ir 500 reitingo taškų, o jaunasis australas galės tenkintis 188,315 $ ir 300 taškais.

Mačo akimirkos:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...