Aleksanderis Zverevas apgynė titulą Miuncheno turnyre

Trečioji pasaulio raketė ir geriausias Vokietijos tenisininkas sėkmingai apgynė titulą Miuncheno ATP250 turnyre. Aleksanderis Zverevas (ATP 3) finale įveikė savo tautietį Philipą Kohlschreiberį (ATP 34).

Tenisininkų akistata truko vos 1 valandą ir 12 minučių po kurių paaiškėjo ir galutinis rezultatas 6-3, 6-3 jaunojo vokiečio naudai.

Aleksanderis Zverevas finale atrodė puikiai, jam teko tik kartą pralaimėti savo padavimą, tačiau, tai nesutrukdė pasiekti lengvos pergalės. Jis šiame mače atliko 4 padavimus be atsako bei puikiai žaidė savo taškus.

Šis titulas yra pirmasis šiais metais 3-jai pasaulio raketei. Po šio finalo abu vokiečiai keliaus į Ispaniją, kur dalyvaus Madrido masters turnyre.

Turnyro nugalėtojui atiteko 89,435 € ir 250 reitingo taškų. Finalistas buvo priverstas tenkintis 47,105 € ir 150 reitingo taškais.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts