Aistros nerimsta: Serena Williams gavo tris nuobaudas už pasirodymą finale (VIDEO)

2018-09-10 09:02 Teniso TV

Nors JAV didžiojo kirčio turnyras jau pasibaigė, tačiau kalbos ir emocijos netyla. Moterų finale įvyko vienas iš didžiausių skandalų per pastaruosius metus, kurio sūkuryje dalyvavo ir pati Serena Williams (WTA 16). Tikriausiai visi žiūrėję finalą žino iš kur atsirado tiek daug kalbų ir kodėl jos nerimsta.

Amerikietė finalo kovoje nesusitvarkė su savo elgesiu ir pademonstravo "gatvės" tenisą bei savo neišprusimą. Antrame sete žaidėja buvo apkaltinta gaunant pagalbą iš savo trenerio, nors taisyklės, tai draudžia. Ji buvo perspėta ir gavo įspėjimą, tačiau tuomet pasipylė jos žodžių tirada teisėjui "Aš niekada nesukčiauju, aš turiu dukterį ir aš už teisybę, kad ji matytų mane, jūs man skolingi atsiprašymą".

Visgi tenisininkės treneris iš kart pripažino kaltę "Aš būsiu atviras, aš dalinau patarimus" sakė S. Williams treneris Patrikas Mouratoglou.

Amerikietė padarė tris nusižengimus, kalbėjo su savo treneriu, nepagarbiai šnekėjo ir elgėsi su teisėju bei sulaužė raketę. Už šiuos tris epizodus ji gaus 17 tūkstančių dolerių baudą.

Nugalėtoja Naomi Osaka (WTA 7) nedalyvavo nei viename iš šių ginčų ir išliko rami.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...