Sofijoje vykstančiame turnyre ispanai startavo pergalingai

Bulgarijoje vykstantis ATP 250 turnyre šiais metais dalyvauja ne vienas žinomas tenisininkas, tarp jų ir Ispanijos atstovai. Fernando Verdasco (ATP 26) pirmame etape nugalėjo vietinį žaidėją Aleksandrą Lazarovą (ATP -), kuriam 21-eri.

Didesnių problemų ispanas neturėjo ir nugalėjo reitingo neturinti priešininką 6-2, 6-1 per 52 minutes.

Kitas ispanas Roberto Bautista Agutas (ATP 18) aštuntfinalio etape nugalėjo australą Matthew Ebdeną (ATP 45) trijų setų kovoje.

Galutinis rezultatas 3-6, 6-3, 6-2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 52 minutes.

18-oji raketė žaidė pirmą mačą nuo „Australian Open“ turnyro ir turėjo nemažų sunkumų pagaunant ritmą. Pirmame sete jis pralaimėjo savo padavimo seriją, nors vėliau pavyko išlyginti rezultatą, tačiau jis vėl pralaimėjo savo geimą.

Kiek įsižaidęs, antrame sete Ispanijos atstovas atrodė kur kas geriau ir palaužęs priešininko padavimo seriją išlygino bendrą rezultatą setais.

Lemiamas setas klostėsi dar lengviau ir R. Bautista iškovojo pergalę susitikime.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 15,335 € ir 45 taškus. Tuo tarpu į aštuntfinalį patekęs F. Verdasco tenkinsis  kiek daugiau nei 8 tūkst. Eurų ir 20 taškų.