A. Zverevo kelionę pusfinalyje užbaigė N. Basilašvilis

Twitter nuotr.
2019-07-28 09:15 Teniso TV

Paskutinio vokiečio kelionė Hamburge baigėsi pusfinalio etape ir titulas vėl atiteks ne vietiniui žaidėjui. Aleksanderis Zverevas (ATP 5) po trijų setų kovos pralaimėjo praeitų metų čempionui Nikolui Basilašviliui (ATP 16), kuris sėkmingai pasiekė finalo etapą ir gins titulą.

Galutinis rezultatas 6-4, 4-6, 7-6 Gruzijos atstovo naudai, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 10 minučių.

Visas mačas klostėsi be galo permainingai, o kiekviename sete kiekvienas žaidėjas galėjo laimėti. Susitikime geriau startavo 16-oji raketė, kuri pirmos partijos pabaigoje įgijo pranašumą ir laimėjo setą, tačiau antrame sete jis neišnaudojo pranašumo ir leido atsigauti vokiečiui, kruis išlygino bendrą rezultatą.

Lemiama dalis prasidėjo nuo pralaimėtos A. Zverevo padavimo serijos, tačiau netrukus jis išlygino ir persvėrė rezultatą. Visgi, Gruzijos geriausias tenisininkas nepasidavė ir taip pat sugebėjo išlyginti rezultatą bei pasiekti pratęsimą.

Jame po dramatiškos kovos antrą finalą šiame turnyre pasiekė N. Basilašvilis, kuriam atiteks 178,220 € ir 300 reitingo taškų. Finale lauks akistata su A. Rublevu.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...