A. Zverevas sutriuškino latvį, G. Dimitrovas ir vėl pralaimėjo

Twitter nuotr.
2019-05-22 08:21 Teniso TV

Ženevoje vykstančiame ATP250 turnyre galima pamatyti ne vieną žinomą tenisininką, tačiau jų pasirodymai skirtingi. Aleksanderis Zverevas (ATP 5) nesunkiai susitvarkė su latviu Ernestu Gulbiu (ATP 80) ir pateko į ketvirtfinalį.

Pastaruoju metu vokietis turėjo problemų ir nedemonstravo puikios sportinės formos, tačiau šį kartą pergalę jis pasiekė rezultatu 6-2, 6-1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 7 minutes.

Nors susitikimą geriau pradėjo Latvijos atstovas, kuris greitai palaužė priešininko padavimų seriją ir pirmavo rezultate, tačiau ilgai džiaugtis jam neteko, nes netrukus visus likusius geimus laimėjo 5-oji reitingo raketė.

Antrame sete Vokietijos teniso žvaigždė nemažino apsūkų ir toliau žaidė puikiai.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 15,335 € ir 45 reitingo taškus.

Kitame susitikime Grigoras Dimitrovas (ATP 47) kovojo dar tik dėl patekimo į aštuntfinalį, tačiau ir jo nepasiekė. Jis po trijų setų kovos nusileido Argentinos atstovui Frederico Delbonis (ATP 84).

Galutinis rezultatas 1-6, 6-4, 6-2, o korte jie praleido 1 valandą ir 38 minutes.

Pastaruoju metu reitinge krenantis žaidėjas susiduria su problemomis, o šiame turnyre jis žaidė atrankos etapą, kurį įveikė. Visgi pirmame raunde jam teko pasitraukti.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...