A. Zverevas nespėjo atsigauti po titulo ir turėjo didelių problemų pirmame "RG" etape (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-29 08:43 Teniso TV

Penktoji reitingo raketė turėjo didelių sunkumų pirmame "Roland Garros" turnyro etape. Aleksanderis Zverevas tik po penkių setų kovos sugebėjo palaužti australą Džoną Millmaną (ATP 56), nors pirmavo setais 2:0.

Galutinis susitikimo rezultatas 7-6, 6-3, 2-6, 6-7, 6-3, o visas mačas truko net 4 valandas ir 11 minučių.

Nors pirmas setas klostėsi tikrai sėkmingai ir gana greitai vokietis pirmavo dvigubu geimų pranašumu, tačiau priešininkas nepasidavė ir išlygino rezultatą. Tiesa pratęsime jam pasipriešinti nepavyko ir jis pralaimėjo pirmą partiją.

Antrame sete prasidėjo permaininga kova, kurioje Australijos atstovas du kartus pirmavo laimėjęs varžovo padavimo seriją. Visgi 5-oji raketė abu kartus išlygino rezultatą, o vėliau pavyko jį persverti į savo naudą.

Likus per setą nuo pergalės prasidėjo problemos A. Zverevo žaidime ir sekančius du setus jis žaidė nestabiliai, kas privedė prie lygaus rezultato 4-4 bei lemiamo seto.

Pasktutinė partija buvo begalo sunki, o abu žaidėjai atidavė visas savo jėgas. Setui einant į pabaigą 56-oji raketė sužaidė prasčiau ir atidavė savo geimą, kas ir nulėmė mačo nugalėtoją.

Šiame susitikime vokietis atliko 17 ace'ų, tačiau kartu suklydo 14 kartų paduodant.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškus. Mačo nugalėtojo kitoje kovoje lauks Mikaelis Ymeras (ATP 148).

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...