Sensacija – A. Zverevas neatsilaikė prieš pasakišką D. Browno žaidimą (VIDEO)

Vokietijoje vykstančiame žolės dangos turnyre įvyko didžiausia sensacija per visus mačus. Pirmoji turnyro raketė Aleksanderis Zverevas (ATP 5) po trijų setų kovos nusileido savo tautiečiui Dustinui Brownui (ATP 170) ir nepateko į ketvirtfinalį.

Mačo autsideriu laikytas žaidėjas pergalę pasiekė rezultatu 6-4, 6-7, 6-3, o visa kova truko 2 valandas ir 3 minutes.

Jau mačo starte matėsi, kad 5-oji raketė turi problemų, o varžovas netrukus išsiveržė į priekį geimo pranašumu. D. Brownas sėkmingai atlaikė spaudimą ir išlaikė pranašumą iki seto pabaigos.

Antrame sete supykęs jaunasis vokietis greitai įgijo pranašumą laimėjęs 34-erių metų priešininko padavimų seriją. Tiesa, jam pranašumo nepavyko išlaikyti svarbiausiu momentu ir rezultatas tapo 5-5. Vėliau pasiekus pratęsimą jam pavyko sužaisti sėkmingiau ir išlyginti bendrą rezultatą setais.

Lemiama mačo dalis klostėsi apylygiai, o vienu metu A. Zverevas turėjo keletą progų laimėti varžovo geimą, tačiau to nepadarė. Tuo tarpu 170-oji raketė savo progas išnaudojo ir pateikė sensaciją turnyre.

Šiame mače Aleksanderiui koją kišo dvigubos klaidos, kurių jis padarė 14-ą, nors ir atliko 21 ace'.

Už pasiektą ketvirtfinalį jam atiteks 19,865 € ir 45 reitingo taškai. Kitame etape jo laukia F. Aliassime.

Paskutinį kartą Dustinas Brownas ketvirtfinalyje ATP lygyje žaidė 2017 metų pradžioje.