A. Zverevas ir toliau žaidžia ant ribos, N. Kyrgiosas nepasipriešino rusui

JAV vykstančiame didžiojo kirčio turnyre ir toliau vyksta įnirtingos kovos, tačiau ne visi žinomi žaidėjai iškovoja pergales. Aleksanderis Zverevas (ATP 6) vėl turėjo problemų ir žaidė net tris pratęsimus per keturis setus, tačiau nugalėjo Aljažą Bedenę (ATP 80) ir pateko į aštuntfinalį.

Vokietis savo varžovą nugalėjo rezultatu 6-7, 7-6, 6-3, 7-6, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 38 minutes.

Žaidėjai pasižymėjo galingais padavimais, tačiau vis tiek keitėsi padavimų serijomis beveik kiekviename sete. Visgi, be pratęsimų apsieita nebuvo ir žiūrovai turėjo progą pamatyti dramos pilną mačą.

A. Zverevas šiame susitikime atliko net 25 ace'us, o jo varžovas 16.

Kitame susitikime Nikolas Kyrgiosas (ATP 30) netikėtai nusileido rusui Andrejui Rublevui (ATP 43), kuris pastaruoju metu pateikė ne vieną staigmeną.

Galutinis rezultatas 7-6, 7-6, 6-3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 54 minutes.

Australo neišgelbėjo ir 30 padavimų be atsako. Jis lemiamais momentais pratęsime padarė pernelyg daug klaidų, kas ir nulėmė pratęsimų bei mačo nugalėtoją.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 280,000 tūkstančių dolerių ir 180 reitingo taškų.