A. Zverevas gelbėja grunto sezoną – iškovojo titulą Šveicarijoje

Penktoji pasaulio raketė išlipo iš duobės ir triumfavo pirmame turnyre šiais metais. Aleksanderis Zverevas (ATP 5) po titulų sausros ir neapgyntų taškų grunto sezono pademonstravo kovingumą ir pranoko visus žaidėjus Ženevoje vykstančiame ATP 250 turnyre. Jis finale po trijų setų įveikė Nikolą Jarry (ATP 75), kuriam dar neseniai pralaimėjo Barselonoje.

Galutinis finalo rezultatas 6-3, 3-6, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 37 minutes.

Pirmame sete vokietis stipriai spaudė Čilės atstovą, tačiau tik kartą sugebėjo laimėti jo padavimo seriją. Visgi to pilnai pakako triumfuoti pirmoje partijoje.

Antroji mačo dalis susiklostė ne taip sėkmingai Vokietijos atstovui, kuris pralaimėjo savo padavimo seriją, o dėl lietaus išsibalansavo.

Teko žaisti lemiamą partiją, kurioje prireikė pratęsimo. Jame atrodė pergalę nesunkiai pasieks 5-oji reitingo raketė, kuri turėjo net 3 mačbolus, bet jų neišnaudojo ir turėjo pats atlaikyti dviejų lemiamų mačo taškų išbandymą. Sėkmingai atsilaikęs jis išnaudojo dar vieną suteiktą šansą.

Už iškovotą titulą jam atiteks 90,390 € ir 250 reitingo taškų.