A. Zverevas žaidė neužtikrintai, tačiau pasiekė finalą Ženevoje

Penktoji reitingo raketė sugebėjo nutraukti nesėkmingų pasirodymų badą ir pateko į finalą ATP250 turnyre Šveicarijoje. Aleksanderis Zverevas (ATP 5) per tris setus pranoko argentinietį Frederico Delbonis (ATP 84) ir žais antrame finale šiame sezone.

Vokietis varžovą nugalėjo rezultatu 7-5, 6-7, 6-3 o visas susitikimas truko 2 valandas ir 41 minutę.

Pirmame sete 5-oji reitingo raketė atrodė neturės jokių problemų, ypatingai rezultatu esant 5-1 ir pirmaujant net dvejais geimais. Visgi Argentinos atstovas rado būdą kaip sugrįžti į mačą ir netgi išlygino rezultatą 5-5.

Tiesa daugiau jam nieko nepavyko nuveikti pirmoje partijoje. Antrasis setas vėl buvo kovingas, o Vokietijos geriausias tenisininkas toliau spaudė varžovą. Atrodė mačas pasibaigs greičiau, bet A. Zverevas vėl neišlaikė pranašumo ir teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau pasirodė 84-oji raketė.

Lemiamas setas klostėsi panašiai kaip trečiasis, tačiau šį kartą nugalėtojui pavyko išlaikyti įgytą pranašumą iki galo.

Už patekimą į finalą jis gaus 48,870 € ir 150 reitingo taškų. Pastaruoju metu žaidėjas tikrai strigo ir neapgynė savo taškų iš įvairių turnyrų, tad iškovotas titulas gali būti atgaiva.