A. Murray turėjo vargo, tačiau pasiekė pusfinalį, S. Wawrinka sunkiai pranoko prancūzą

Belgijoje vykstančiame ATP 250 turnyre paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai tarp kurių yra ir po traumų atsigaunančių turo senbuvių. Andy Murray (ATP 243) po trijų setų kovos nugalėjo rumuną Marių Copilą (ATP 92) ir pirmą kartą sezone žais pusfinalyje.

Galutinis rezultatas 6-3, 6-7, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 38 minutes.

Škotas atrodė vienu žingsniu priekyje, tačiau jam tiek pirmame, tiek antrame sete  pritrūko sėkmės ir jis nesugebėjo išlaikyti pranašumo.

Leidus varžovui sugrįžti į mačą antrame sete, jis sugebėjo pratęsime išlyginti bendrą rezultatą ir teko žaisti lemiamą partiją. Joje geriau pasirodė A. Murray, kuris pasiekė sezono geriausią rezultatą.

Rumunas, nors pralaimėjo, tačiau atliko 20 ace'ų.

Kitame susitikime Stanislas Wawrinka (WTA 18) pranoko Gillesą Simoną (ATP 47) per du setus rezultatu 6-3, 6-7, 6-2.

Korte jie praleido 2 valandas ir 17 minučių.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 32,730 € ir 90 reitingo taškų.