A. Murray sužaidė du dvejetų susitikimus per dieną ir pateko į finalą

Twitter nuotr.
2019-06-23 07:55 Teniso TV

Buvusi pirmoji vienetų raketė ir vienas geriausių žolės dangos ekspertų tęsia sėkmingą sugrįžimą į tenisą. "Queen's Club" ATP500 turnyre Andy Murray, kuriam ne taip seniai buvo atlikta klubo keitimo operacija, poroje su ispanu Feliciano Lopezu (ATP dvejetai 85) nugalėjo Henri Kontinen (ATP dvejetai 12) ir Džoną Peersą (ATP dvejetai 16) perp tris setus.

Galutinis pusfinalio rezultatas 7-5, 6-7, 10-7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 44 minutes.

Pirmasis setas klostėsi lygiai, o abi poros sėkmingai ir be didesnių problemų laimėjo savuosius geimus bei artėjo prie pratęsimo. Visgi, prieš pat pratęsimą, staigmeną pateikė A. Murray ir F. Lopezas duetas, kurie palaužė varžovų padavimų seriją ir laimėjo partiją.

Antrame sete jiems jau buvo sunkiau ir jie netrukus turėjo deficitą, tačiau jį panaikino seto viduryje. Suglumę dvejetų ekspertai H. Kontinenas ir D. Peersas netgi pralaimėjo dar vieną savo geimą ir buvo arti iškritimo iš turnyro, tačiau škotas ir ispanas savo pranašumo nepanaudojo ir teko žaisti pratęsimą.

Jame elitinė dvejetų pora sužaidė sėkmingiau ir išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas buvo atkaklus, tačiau jame viena klaida mažiau padarė Andy Murray ir F. Lopezas, kurie šventė pergalę.

Už patekimą į finalą poros gauna 66,130 € ir po 300 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...