A. Murray su F. Lopezu sukūrė sensaciją – ispanas pasižymėjo neįtikėtina klaida

Buvusi pirmoji pasaulio raketė, poroje su žinomu ispanu, pasiekė pirmą pergalę Monrealio „Masters“ turnyre. Andy Murray (ATP dvejetai 116) ir Feliciano Lopezas (ATP dvejetai 51) po trijų setų kovos nugalėjo vienus iš turnyro favoritų Lukašą Kubotą (ATP dvejetai 4) ir Marcelo Melo (ATP dvejetai 5).

Galutinis rezultatas 6-7, 6-3, 11-9, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 56 minutes.

Susitikimą geriau pradėjo škoto ir ispano pora, kurie įgijo pranašumą, tačiau jo išsaugoti iki seto pabaigos nepavyko. Varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau pratęsime po atkaklios kovos laimėti pirmą partiją.

Antrame sete A. Murray ir F. Lopezas klaidų nekartojo ir išsaugojo įgytą geimo pranašumą iki pabaigos bei išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamoje mačo dalyje vyko atkakli kova, tačiau pratęsime kiek netikėtai triumfavo žymiai žemiau reitinge esanti pora.

Už patekimą į aštuntfinalį jie gaus 20,500 $ ir po 90 reitingo taškų.