A. Murray poroje su F. Lopezu iškovojo titulą Londone (VIDEO)

Buvusi pirmoji vienetų raketė ir vienas geriausių žolės dangos ekspertų sėkmingai sugrįžo į tenisą. Londono "Queen's Club" ATP500 turnyre Andy Murray, kuriam ne taip seniai buvo atlikta klubo keitimo operacija, poroje su ispanu Feliciano Lopezu (ATP dvejetai 85) triumfavo finale. Jame jie nugalėjo Joe Salisbury (ATP dvejetai 19) ir Ramą Rajeevą (ATP dvejetai 25) per tris setus.

Galutinis finalo rezultatas 7-6, 5-7, 10-5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 52 minutes.

Pirmasis setas klostėsi lygiai, o abi poros sėkmingai sugebėjo laimėti viena kitos padavimo seriją. Visgi, pratęsimo išvengti nepavyko, o jame geriau sužaidė naujai iškepta škoto ir ispano dvejetų pora.

Antrame sete ir toliau vyko atkaklus mūšis, tačiau šį kartą pratęsimo pasiekti nepavyko, nors trūko tik vieno geimo. Partijos pabaigoje A. Murray ir F. Lopezas pralaimėjo savo padavimų seriją ir leido varžovam išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamas setas buvo atkaklus, tačiau jo viduryje geriau pradėjo žaisti Škotijos ir Ispanijos atstovai, kurie palaužė nevieną priešininkų servuotą tašką bei patys padarė mažiau klaidų.

Už iškovotą titulą pora gavo 135,090 € ir po 500 reitingo taškų.