A. Murray įveikė iššūkį pirmame etape, S. Wawrinka be vargo įveikė G. Dimitrovą

2018-08-28 12:53 Teniso TV

Pirmasis etapas "US Open" turnyre buvo sėkmingas po traumų grįžtantiems tenisininkams. Andy Murray (ATP 382) po keturių setų kovos nugalėjo australą Džeimsą Duckworthą (ATP 448), o Stanislas Wawrinka (ATP 101) sausu rezultatu įveikė Grigorą Dimitrovą (ATP 8).

Andis pergalę pasiekė rezultatu 6-7, 6-3, 7-5, 6-3, o iš viso škotas korte su priešininku praleido 3 valandas ir 21 minutę.

Nors pirmasis setas susiklostė ne taip sėkmingai kaip norėjo Škotijos tenisininkas, kurį jis pralaimėjo pratęsime, tačiau jau kitus du setus 382-oji raketė laimėjo su pranašumu.

Vienintėlis ketvirtasis setas klostėsi sunkiau Andy Murray, kuris buvo papuolęs į nemalonią situaciją. Jau seto pradžioje žaidėjai pradėjo keistis padavimais ir abu turėjo įgiję pranašumą.

Buvusi pirmoji pasaulio raketė greičiau sugrįžo į stabilų žaidimą ir dar kartą palaužęs australo padavimą, pranašumo jau nepaleido.

Kitame mače šveicaras Stanas Wawrinka kiek netikėtai per tris setus nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą. Galutinis susitikimo rezultatas 6-3, 6-2, 7-5, o žaidėjai korte praleido 2 valandas ir 26 minutes.

Nors Šveicarijos tenisininkas dar nėra pilnai atsigavęs po traumų, tačiau jis pademonstravo solidų tenisą ir išsaugojo 7 lemiamus savo padavimo taškus iš 8 ir taip pat atliko 6 ace'us.

Tuo tarpu mačą pralaimėjęs 8-toje reitingo vietoje esantis tenisininkas klydo atliekant padavimą ir atrodė vangiai.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 93,000 $ ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...