A. Murray antrasis mačas Australijoje nebuvo sėkmingas, pralaimėjo rusui (VIDEO)

Buvusi pirmoji pasaulio raketė naująjį sezoną pradėjo pergalingai, tačiau jau antrasis žengimas į kortą jam nebuvo sėkmingas. Andy Murray (ATP 240) aštuntfinalyje susitiko su rusu Danila Medvedevu (ATP 16), kuriam nusileido po dviejų setų kovos.

Galutinis susitikimo rezultatas 5-7, 2-6, o visa kova truko 1 valandą ir 23 minutes.

Rusijos tenisininkui tai buvo pirmasis šių metų mačas, kuriame jis tikrai žaidė gerai ir atliko net 16 padavimų be atsako. Pagrindinė kova vyko pirmame sete, o abu žaidėjai apsikeitė padavimais beveik pasiekė pratęsimą, tačiau škotas ir vėl pralaimėjo savo padavimus.

Antroje susitikimo dalyje kovos jau nebuvo ir 16-oji raketė be didesnio vargo triumfavo šiame susitikime.

A. Murray už pasirodymą gaus 8,880 $ ir 20 reitingo taškų.