25-oji pasaulio raketė viešai sukritikavo Serenos Williams elgesį finale

2018-09-14 08:21 Teniso TV

Viena iš geriausių Čekijos teniso žaidėjų nepagailėjo kritikos šių metų "US Open" turnyro finalistei. Barbora Strycova (WTA 25) duodama intervių Čekijos laikraščiui išsakė viską ką mano apie amerikietę ir atvirai palaikė bokštelio teisėją Karlosą Ramosą.

Čekė tiki, kad teisėjas tik dirbo savo darbą "Ramosas stiprus ir vienas iš geriausių bokštelio teisėjų pasaulyje. Jis padarė, tai ką ir turėjo padaryti šiame mače, nes žaidėja peržengė visas ribas. Ar Serena gali elgtis kitaip, nes ji yra Serena Williams? Aš manau, tai keista, nes ji pasielgė taip, kai rezultatas buvo ne jos naudai" šnekėjo apie situaciją Barbora.

Nors Serena pareiškė, kad teisėjai elgiasi kitaip su moterimis, tačiau 25-oji raketė ir čia nesutinka "Tai yra nesąmonė. Teisėjams nesvarbu tu esi moteris ar vyras. Pavyzdžiui aš niekada nemačiau Rafaelio Nadalio taip rėkiant ir šnekančio su teisėju".

Tokių nuomonių atsiranda ir daugiau ir vis mažiau lieka palaikančių amerikietę.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...