17-metis argentinietis rėmėjų ieško internete ir prašo jį paremti

2018-04-07 09:25 Teniso TV

Argentinos teniso žaidėjas, kuris visai neseniai pradėjo savo karjerą vyrų tenise prašo visų pagalbos. Visi supranta, jog tenisas yra vienas iš brangiausių sportų, o kelionių išlaidas dažnai žaidėjai padengia patys.

Santiago Bramajo (ATP 1593) susidūrė su problema, jis neturi lėšų keliauti ir kaip tęsti savo karjeros. Pagrindinė problema jog jis kilęs iš neturtingos šeimos ir jo tėvai neišgali išsiųsti tenisininko į kitas šalis.

Savo laiške jaunasis argentinietis parašė "Esu 17 metų žaidėjas, kuris neseniai buvo tarp talentingiausių jaunių žaidėjų ir iškovojau savo pirmą ATP tašką. Dabar aš turiu keliauti į kitas šalis, kad iškovoti daugiau taškų, tačiau tam neturiu lėšų - ieškau pagalbos".

Neskaitant to, kad Santiago turi vos virš tūkstančio sekėjų socialiniuose tinkluose, jo paskelbimu "Twitter" svetainėje pasidalino 18 tūkstančių žmonių.

Pats Diego Schwartzmanas (ATP 15) sureagavo į šį pranešimą.

Ar pasiseks gauti sponsorių Argentinos talentui? Sunku pasakyti, tačiau kaip skelbia pats žaidėjas su juo jau susisiekė geri žmonės ir žadėjo įvairią pagalbą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...