15-metė C. Gauff įveikė dešimtuko raketę ir pateko į pirmą pusfinalį karjeroje

Amerikietė tenisininkė, kuriai vos 15-metų  pateikė dar vieną staigmeną bei užsitikrino vietą pusfinalyje. Cori Gauff (WTA 110) Austrijoje vykstančiame WTA turnyro ketvirtfinalyje nugalėjo Kiki Bertens (WTA 8) per du setus.

Galutinis rezultatas 7-6, 6-4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 39 minutes.

Visa kova vyko taškas į tašką, o pirmame sete prireikė pratęsimo, kuriame geriau sužaidė jaunoji tenisininkė.

Antrame sete situacija išliko panaši, tačiau C. Gauff sugebėjo palaužti varžovės padavimų seriją ir lengviau triumfuoti susitikime.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjos gauna 11,500 $ ir 110 reitingo taškų.