15-metė C. Gauff per žingsnį nuo istorinio pasiekimo

Twitter nuotr.
2019-06-27 14:58 Teniso TV

Amerikietė Cori Gauff (WTA 301) yra viena jauniausių žaidėjų, kuri turi WTA reitingą, o be to ji dalyvauja Vimbldono atrankoje ir yra per žingsnį nuo istorinio pasiekimo. Teniso vunderkindė yra per vieną pergalę nuo pagrindinio etapo ir paskutinėje kovoje jos laukia Greetje Minen (WTA 129), kuriai 21-eri metai.

Amerikietė Vimbldone gali sukurti istoriją ir tapti jauniausia savo šalies atstove, kuri žaidė pagrindiniame šio turnyro etape. Serena Williams ir Venus Williams taip pat buvo jaunos, tačiau jos savo debiutus didžiojo kirčio turnyruose pradėjo nuo 16 metų.

Visgi, C. Gauff ir patekus į pirmą savo didįjį kirtį nepagerins bendro rekordo, kurį pasiekė Martina Hingis. Ji būdama 14 metų pasiekė ketvirtą etapą "US Open" varžybose.

301-oji reitingo raketė vis tiek atrodo įspūdingai, o jos rezultatai kalba patys už save. Pirmus du atrankos etapus ji įveikė per du setus.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...