Žvėriškai žaidęs J. Valančiūnas pagerino karjeros rekordą, D. Sabonis dėl traumos neužbaigė rungtynių (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa užtikrintai 116:102 įveikė Bruklino „Nets“ ekipą, o į pergalę Kanados klubą vedė ne kas kitas, o Jonas Valančiūnas.

„Raptors“ komanda iškovojo jau 9-ąją pergalę iš eilės ir 16-ąją per paskutines 17 rungtynių.

Šiose rungtynėse J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 26 taškus (12/19 dvit., 0/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvš perdavimą, blokavo metimą ir po kartą suklydo bei prasižengė. 20 kartų krepšį iš žaidimo atakavęs aukštaūgis pagerino savo asmeninį karjeros rekordą.

Tai taip pat buvo antros rezultatyviausios šio sezono rungtynes. Iš viso J. Valančiūnas dviženklį taškų skaičių surinko aštuntose rungtynėse iš eilės, kas taip pat yra šio sezono jo geriausias rezultatas.

„Raptors“ ir toliau užtikrintai pirmauja Rytų konferencijoje. Antroje vietoje esančią Bostono „Celtics“ kanadiečiai lenkia net keturiomis pergalėmis, o trečioje pozicijoje esančią Indianos „Pacers“ – net 10 pergalių.

„Nets“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė DiAngelo Russellas pelnęs 32 taškus, Rondae Hollisas-Jeffersonas pridėjo 19, Carisas LaVertas 11, o Dante Cunninghamas 10.

„Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo J. Valančiūnas su 26 taškais, DeMaras DeRozanas pridėjo 15, C.J. Milesas 12, o Kyle‘as Lowry 11 (11 rez. perd.).

Tuo metu kitam lietuviui Domantui Saboniui šis vakaras nebuvo toks sėkmingas. Indianos „Pacers“ išvykoje 101:98 nugalėjo Filadelfijos „76ers“, tačiau D. Sabonis prie pergalės prisidėjo minimaliai.

Trečiajame kėlinyje kovojant dėl kamuolio ant D. Sabonio čiurnos užkrito Joelis Embiidas. Lietuvis ant parketo tiesiog raitėsi iš skausmo, o „Pacers“ nedelsiant paprašė minutės pertrauklės. Aikštę lietuviui padėjo palikti komandos draugai. Nors pirmieji tyrimai jokių lūžių neparodė, tikslesnė informacija dar tik bus pateikta.

D. Sabonis per 11 minučių spėjo pelnyti 3 taškus (0/3, 1/1 trit.), perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart prasižengė.

Lietuvis šį sezoną kol kas praleido vos dvi rungtynes.

„76ers“ ekipoje rezultatyviausias buvo tas pats J. Embiidas pelnęs 29 taškus (12 atk. kam., 8 kld.), Dario Šaričius pridėjo 18, J.J. Redickas 16, Benas Simmonsas (13 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Robertas Covingtonas (10 atk. kam.) po 10.

„Pacers“ gretose išsiskyrė Mylesas Turneris su 25 taškais, Thauddeusas Youngas pridėjo 19 (10 atk. kam.), Cory Josephas 13, Victoras Oladipo ir Lance‘as Stephensonas po 11, o Darrenas Collisonas 10.