Žvėriškai žaidęs C. Paulas atvedė „Rockets“ į konferencijos finalą, prie jų jungiasi ir „Warriors“

Hjustono „Rockets“ ekipa vedama Chriso Paulo penktosiose serijos rungtynėse 112:102 pranoko Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Rockets“ triumfavo 4-1.

Šiose rungtynėse savo rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose pagerino C. Paulas. Įžaidėjas pelnė 41 tašką (5/12 dvit., 8/10 trit., 7/8 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Rockets“ ekipai tai bus ketvirtas konferencijos finalas. Paskutinį kartą jie čia buvo 2015-aisiais.

„Jazz“ naujokas Donovanas Mitchellas trečiajame kėlinyje pelnė net 22 taškus, tačiau lemiamo ketvirčio metu patyrė traumą ir taip „Jazz“ ekipa subyrėjo.

D. Mitchellas gynėsi prieš Jamesą Hardeną, tačiau po kontakto susižeidė kelį ir aikštę paliko tik su pagalba. Tuo metu „Jazz“ atsiliko tik 87:92. Vis dėlto „Rockets“ iškart šovė į priekį ir pabėgo 97:89.

„Rockets“ ekipoje C. Paulas pelnė 41 tašką, P.J. Tuckeris pridėjo 19, J. Hardenas 18.

„Jazz“ ekipoje D. Mitchellas pelnė 24 taškus (9 rez. perd.), Alecas Burksas pridėjo 22, Royce‘as O‘Neale‘as 17, o Rudy Gobertas (9 atk. kam.) ir Joe Inglesas po 12.

Penktosiose serijos rungtynėse pergalę iškovojo ir „Golden State Warriors“, kuri 113:104 palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“.

„Warriors“ seriją iki keturių pergalių taip pat laimėjo 4-1. Vakarų konferencijos finale „Warriors“ susigrums su „Rockets“ krepšininkais.

„Warriors“ ekipa trečiajame kėlinyje, atrodė, sutvarkys viską. NBA čempionai šovė į priekį ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo 105:82.

Vis dėlto per pusseptintos minutės „Warriors“ tesukrapštė du taškus, „Pelicans“ spurtavo 18:2 ir priartėjo iki septynių taškų (100:107). Vis dėlto „Warriors“ nesuglumo, pelnė 4 taškus iš eilės ir „Pelicans“ sugrįžti nebesugebėjo.

Šiose rungtynėse „Pelicans“ gretose aikštėje pasirodė aštuoni krepšininkai, o vienas iš jų, Solomonas Hillas, žaidė mažiau negu tris minutes. Jrue Holiday ir Anthony Davisas aikštėje praleido net po 46 minutes.

„Warriors“ gretose išsiskyrė Stephenas Curry pelnęs 28 taškus (8 rez. perd.), Kevinas Durantas pridėjo 24, Klay Thompsonas 23, o Draymondas Greenas 19 (14 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Pelicans“ ekipoje A. Davisas pelnė 34 taškus (19 atk. kam.), J. Holiday 27 (11 rez. perd., 10 atk. kam.), Nikola Mirotičius 12, o E‘Twaunas Moore‘as 10.