„Zenit“ patiesusi „Barcelona“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse penkerių pergalių iš eilės seriją pratęsė „Barcelona“ (16-6) krepšininkai.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 85:81 (16:14, 28:19, 25:17, 16:31) patiesė trečiojoje turnyrinės lentelės pozicijoje esančią Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-7) ekipą.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi ekipos kovojo taškas į tašką. Atkakli kova tęsėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, tačiau B. Davisui pataikius dvitaškį ir N. Calathesui pridėjus tolimą metimą šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų.

Prieš pat ilgąją pertrauką „Barcelona“ ekipos žaidėjai perėmė visišką rungtynių kontrolę ir į ilgąją pertrauką žengė turėdama dviženklį pranašumą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę krepšininkai nesugebėjo atlaikyti diktuojamo tempo, o besibaigiant trečiajam kėliniui Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai susikrovė 19 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas apsivertė aukštyn kojomis. „Zenit“ krepšininkai greitai rinko taškus ir žaibiškai sumažino atsilikimą iki 7 taškų, tačiau charakterį parodę „Barcelona“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė B. Daviesas, kuris per 24 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė lietuvis Artūras Gudaitis, kuris per 29 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (3/10 dvit., 9/13 baud.) atkovojo 5 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Kyle’as Kuricas 16, Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius po 14, Nickas Calathesas 9.

„Zenit“: Artūras Gudaitis ir Andrejus Zubkovas po 15, Kevinas Pangosas, Mateuszas Ponitka ir Billy Baronas po 10.