„Žalgiryje“ – du produktyviausi šio Eurolygos sezono penketukai

Vis labiau artėjant Eurolygos finalinio ketverto kovoms, Eurolygos analitikai siekia išsiaiškinti kas buvo naudingiausi ir geriausi per Eurolygos reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų kovas. Paaiškėjo, jog Kauno „Žalgirio“ komanda turėjo net du geriausius penketukus, kuriems neprilygo jokios kitos komandos išdėstyti žaidėjų penketai.

Pats sėkmingiausias šiame Eurolygos sezone buvo žalgiriečių penketukas be vidurio puolėjo, kuriame vietą po krepšiu užimdavo Paulius Jankūnas ir Aaronas White‘as, o su jais aikštėje taip pat žaisdavo Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas. Statistikai, per šimtą atakų šis penketukas pelnydavo net 46 taškais daugiau nei jų varžovai.

Iškart už jų rikiuojasi dar vienas penketas, kuriame ir vėl galima išvysti P. Jankūną, E. Ulanovą ir K. Pangosą, tačiau šį kartą su jais aikštėje būdavo Brendanas Daviesas ir Vasilije Micičius. Aikštėje būnant šiam žalgiriečių penketukui kauniečiai už varžovus per šimtą atakų pelnydavo 42,4 taškais daugiau nei jų oponentai. Įdomu, kad aikštėje esant šiam penketukui kauniečių atakos būdavo rengiamos bene ilgiausiai iš visų Eurolygos komandų.

Už „Žalgirio“ penketukų šioje rikiuotėje liko „Baskonia“ žaidėjai (Janis Timma, Jaysonas Grangeris, Johannesas Voigtmannas, Rodrigo Beaubois ir Tornike Shengelia), o pusfinalyje laukiančių „Fenerbahce“ komandos smogiamasis penketukas (Bradas Wanamakeris, Janas Vesely, Luigi Datome, Marko Guduričius ir Nicolo Melli) šioje kategorijoje liko šešti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts