#ŽalgirisOnAir - naujas vedėjas, svečiuose K.C. Riversas (VIDEO)

Twitter nuotr.
2020-03-09 19:36 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Po trumpos pauzės į eterį grįžta #ŽalgirisOnAir tinklalaidė, kurios tryliktasis epizodas kupinas staigmenų. Šį kartą tinklalaidės vedėjo rolė atiteko prieš tai pašnekovo kėdėje jau pabuvojusiam Thomasui Walkupui, o jo svečiu tapo pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis amerikietis K.C. Riversas.

Tarp daugybės įvairių istorijų bei pasakojimų vietos atsirado ir kito žalgiriečio Zacho LeDay garsiosios kuprinės, su kuria jis niekada nesiskiria, analizei.

„Toje kuprinėje jis turi absoliučiai viską. Viską, ko tau gali reikėti. Sanitarines pirštines, raumenis atpalaiduojantį kremą, ibuprofeno. Jis nepalieka namų be tos kuprinės“, – šmaikštavo komandos amerikiečiai, taip pat stebėjęsi ir kitais Z.LeDay įpročiais.

Per savo karjerą legionierius rungtyniaudamas įvairiose šalyse kartu žaidė su visa eile krepšininkų iš Lietuvos, o paklaustas apie mėgstamiausius lietuvius, K.C. išskyrė keletą pavardžių, tarp kurių ir dabartinis žalgirietis Lukas Lekavičius.

Taip pat K.C. Riversas kalbėjo apie ankstesnes savo karjeros stoteles, socialinius tinklus, šeimyninį gyvenimą. Snaiperis įvardino madingiausius žalgiriečius, garsiausiai rėkiantį trenerį bei keisčiausius komandos draugų įpročius.

Apie viską išgirsite naujausioje #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kurią galima rasti „Žalgirio“ „YouTube“ kanale, o audio įrašus „Podbean“, „Spotify“, „Iphone podcasts“, „Google podcasts“ ir „Mixcloud“ platformose.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...