#ŽalgirisOnAir - Linksmosios R.Jokubaičio istorijos ir pasirinkimai žaidime (VIDEO)

Youtube nuotr.
2020-03-16 11:52 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Kauno „Žalgirio“ tinklalaidė #ŽalgirisOnAir grįžta ir savo klausytojams bei žiūrovams pristato jau 14-ąjį epizodą. Šį kartą tinklalaidės vedėjų Kipro Serpausko ir Luko Gintauto svečiu tapo jaunasis žalgirietis Rokas Jokubaitis.

19-metis įžaidėjas #ŽalgirisOnAir studijoje papasakojo ir nuotaikingų istorijų, ir rimtų dalykų apie krepšinį. Vienas tokių – komandos trenerių apsilankymas „Žalgirio“ dublerių rungtynėse, kai pats krepšininkas dar tik beldėsi į pagrindinės komandos duris.

„Jie dažniausiai ateina likus trims minutėms, kai jau apšilinėdami metame baudas. Mes juos pamatome, susižvalgome… Iš karto atrodo, kad visai neapšilęs, visas sustingęs ir yra tokia baimė… Ne tai, kad nori pasidaryti žiaurią statistiką, bet nori kuo geriau pasirodyti, kad treneris nepasigailėtų atėjęs“, – pasakojo iš Mažeikių kilęs krepšininkas.

R.Jokubaičiui taip pat teko sudalyvauti ir tinklalaidės vedėjų paruoštame žaidime, kuriame teko rinktis tarp skirtingų veiklų ir žmonių, su kuriais tas veiklas tektų atlikti. Vienoje iš užduočių įžaidėjas turėjo pasirinkti tarp komandos trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir legendinio NBA aukštaūgio Shaquille‘o O‘Nealo – su kuriuo iš jų vyktų atostogų Maldyvuose ir su kuriuo iš jų vienas prieš vieną sudalyvautų visame pasaulyje populiarėjančioje „Roast“ dvikovoje.

Vėliau, atsakinėdamas į klausytojų klausimus, žalgirietis turėjo save įsivaizduoti anksčiau itin populiaraus realybės šou „Kitas!“ dalyvio vietoje.

R.Jokubaičio istorijas, pasirinkimus žaidime bei atsakymus į klausytojų klausimus išgirsite naujausioje #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kurią galima rasti „Žalgirio“ „YouTube“ kanale, o audio įrašus „Podbean“, „Spotify“, „Iphone podcasts“, „Google podcasts“ ir „Mixcloud“ platformose.

ŽalgirisOnAir naujienas taip pat galima sekti ir soc. tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...