„Žalgiris“ tik po atkaklios kovos palaužė „Juventus“ pasipriešinimą

lkl.lt

Iki paskutinės sekundės prakaitavęs Kauno „Žalgiris“ (14-1) pasiekė trečiąją pergalę per šešias dienas – po dviejų laimėtų mačų Eurolygoje savaitę pavyko baigti nugalint Utenos „Juventus“ (6-9).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje po itin atkaklios kovos laimėjo 72:69 (15:24, 23:13, 18:18, 16:14).

Į priekį nugalėtojus vedė Aaronas White'as, kurio sąskaitoje – 15 taškų. Pralaimėtojų gretose žibėjo Martinas Gebenas ir Tomas Dimša, pelnę atitinkamai 22 ir 20 taškų.

Solidžiai susitikimą pradėjusi Utenos ekipa pirmąjį kėlinį laimėjo 15:24 ir privertė žalgiriečius vytis. Nors šeimininkams greitai pavyko išlyginti žaidimą, patiems išsiveržti į priekį jiems nesisekė.

Trečiojo ketvirčio viduryje „Juventus“ vėl atitrūko 55:47, bet „Žalgiris“ prieš ketvirtąjį kėlinį spurtavo 9:0 ir persvėrė rezultatą 56:55. Vis dėlto energingai rungtyniavę svečiai kovoti nesustojo.

Lemiamame ketvirtyje likus žaisti 4 minutes „Juventus“ dar pirmavo 62:60, tačiau priešpaskutinę minutę A. White'as gražiai įdėjo į krepšį, Leo Westermannas pridėjo svarbų tritaškį ir „Žalgiris“ jau buvo priekyje 70:64.

Itin solidžiai prieš buvusią komandą žaidęs T. Dimša nepasidavė. Jis paskutinę minutę pelnė 5 taškus iš eilės (69:70), bet Derrickas Waltonas sumetė baudas (72:69), o M. Gebeno tritaškis paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Kauno ekipa rungtyniavo gerokai išretėjusiomis gretomis – Paulius Jankūnas ir Nate'as Woltersas gydosi traumas, o Antanui Kavaliauskui leista pailsėti.