„Žalgiris“ tik paskutinę minutę palaužė „Lietkabelį“

lkl.lt

Sezono rungtynes sužaidęs Nate'as Woltersas išjudino Kauno „Žalgirį“ (16/2), kuris per pirmus du kėlinius nė karto nepirmavo Panevėžyje, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę. Vienas „Betsafe–LKL“ ir dvi Eurolygos rungtynes per paskutines septynias dienas pralaimėjęs šalies čempionas sugebėjo nutraukti nemalonią seriją.

10 taškų be atsako rungtynių pabaigoje pelnęs „Žalgiris“ 73:69 palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/8) ekipą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Dar likus žaisti mažiau negu keturias minutes aikštės šeimininkai turėjo penkių taškų persvarą (66:61). Vos dėlto prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei kauniečių deficitas siekė vos vieną tašką (65:66).

„Žalgiris“ sugebėjo apsiginti kitoje aikštės pusėje, o ketvirtasis iš eilės Mariaus Grigonio taškas persvėrė rezultatą svečių naudai – 67:66. M. Grigonis prie savo krepšio pademonstravo gerą gynybą, o po jo rezultatyvaus perdavimo du taškus pridėjo ir Brandonas Daviesas (69:66).

Po minutės pertraukėlės Vaidas Kariniauskas gavo bloką, Jamaras Wilsonas prametė iš vidutinio nuotolio, o N. Woltersas baudų metimais įtvirtino „Žalgirio“ pergalę (71:66).

„Žalgirį“ į pergalę vedė arti trigubo dublio buvęs N. Woltersas. Amerikietis pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 12 taškų surinkę Paulius Valinskas ir J. Wilsonas.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas ir Jamaras Wilsonas po 12, Žiga Dimecas ir Vaidas Kariniauskas po 10.

„Žalgiris“: Nate'as Woltersas 18, Marius Grigonis 14, Brandonas Daviesas ir Paulius Jankūnas po 11.