„Žalgiris“ sau palankiu skirtumu atsirevanšavo „Bayern“ komandai

Ketvirtajame kėlinyje atsilaikęs Kauno "Žalgiris" (11-15) išsaugojo minimalius šansus įšokti į Eurolygos atkrintamųjų varžybų traukinį.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 85:79 (22:20, 26:15, 21:18, 16:26) įveikė Miuncheno "Bayern" (12-14) ir atsirevanšavo didesne persvara nei pirmajame rate pralaimėjo Vokietijoje (84:88).

"Žalgiris" persvarą turėjo kone visą rungtynių laiką. Pirmąjį kėlinį kauniečiai laimėjo tik dviejų taškų skirtumu, tačiau į priekį buvo pabėgta prieš pat pertrauką.

"Žalgiris" spurtavo antrajame kėlinyje, kuriame buvo įgyta ir rekordinė persvara – 13 taškų.

Trečiajame kėlinyje jėgos kiek išlygino, tačiau kauniečiai vis tiek įgijo dar papildomą trijų taškų persvarą, kuri leido į paskutinį ketvirtį nužygiuoti jau beveik užsitikrinus pergalę.

Visgi ketvirtajame kėlinyje "Bayern" davė kovą iki paskutinių minučių, tačiau "Žalgiris" jau buvo užtektinai pabėgęs į priekį, kad rungtynes laimėtų šešių taškų skirtumu, kuris bus nepalankus vokiečiams, jeigu komandos sezono pabaigoje turės po lygiai pergalių.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose žaidė Marius Grigonis, surinkęs 18 taškų. Dar 16 taškų pridėjo Brandonas Daviesas.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 18, Brandonas Daviesas 16 (7/12 dvit.), Leo Westermannas 12 (4/6 trit.), Thomasas Walkupas ir Edgaras Ulanovas – po 10.

„Bayern“: Nihadas Džedovičius 17, Devinas Bookeris, Derrickas Williamsas ir Vladimiras Lučičius – po 10.