„Žalgiris“ rungtynių pabaigoje pripažino „Fenerbahče“ pranašumą

Du kėlinius pirmavęs, tačiau po ilgosios pertraukos vos 23 taškus surinkęs Kauno „Žalgiris“ atsidūrė ant prarajos ribos.

Trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 57:66 (19:15, 15:16, 12:18, 11:17) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

Žalgiriečiai puikiai pradėjo rungtynes – efektingai žaidė puolime ir varžovus stabdė kieta gynyba. "Fenerbahče" sugebėjo susikurti nemažai laisvų metimų, tačiau jų taikiklis pirmoje mačo pusėje buvo nusimušęs.

Į pertrauką "Žalgiris" nužygiavo turėdamas trijų taškų pranašumą.

Antroje mačo pusėje triukšmingai palaikomi kauniečiai jau taip savo sirgalių nebedžiugino – svečiai visiškai pristabdė žalgiriečių puolimą, kurie trečiajame ketvirtyje surinko vos 12 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje "Žalgiris" puolime strigo dar labiau, tačiau Stambulo ekipa į priekį stipriai nebuvo paleista ir intriga išliko iki paskutinės minutės. Visgi pačioje pabaigoje skaudų tritaškį, pražudžiusį "Žalgirį", pataikė Melihas Mahmutoğlu.

Žalgiriečių gretose šiose rungtynėse išsiskyrė Nate'as Woltersas, surinkęs 15 taškų.

„Žalgiris“: Nate‘as Woltersas 15 (3/4 trit.), Brandonas Daviesas 9 (3/6 dvit.), Aaronas White‘as ir Edgaras Ulanovas po 6.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 17 (3/7 trit.), Janas Vesely 10, Luigi Datome 8.