„Žalgiris“ ramiai susitvarkė su „Pieno Žvaigždėmis“

"Žalgiris" dar kartą įtikinamai įveikė Pasvalį

Sausio 5 dieną Pasvalyje komandos susitiko pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) mače Pasvalyje ir tąkart kauniečiai buvo stipresni rezultatu 98:82. Šiandien buvo žaidžiamas atsakomasis susitikimas „Žalgirio“ arenoje.

Kaip ir buvo galima tikėtis, intrigos vėlgi nebuvo – jau po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo rezultatu 54:37. Po tokios sėkmingos pirmosios rungtynių dalies į namus buvo išleistas 7 taškus pelnyti spėjęs Marius Grigonis, kuriam pasireiškė peršalimo simptomai.

Turbūt tai kiek atpalaidavo Lietuvos čempionus, o Gedimino Petrausko kalbos rūbinėje pažadino svečius. „Pieno Žvaigždės“ pradėjo trečią kėlinį spurto 20:7 ir komandas teskyrė tik keturi taškai (61:57). Tokio šalto dušo Luko Lekavičiaus vedamai Eurolygos komandai pakako: „Žalgiris“ vėl įjungė aukštesnes pavaras ir sėkmingai nuvairavo pergalės link. Galutinis rezultatas – 103:77.

Rezultatyvumu namų komandos pusėje išsiskyrė mažasis L. Lekavičius, pelnęs 28 taškus. Edgaras Želionis „Pieno Žvaigždėms“ pelnė 20 taškų.

KMT pusfinalyje žalgiriečių laukia mūšis su Klaipėdos „Neptūnu“.