„Žalgiris“ prisižaidė Gran Kanarijoje

Tragišką pirmąją rungtynių pusę sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (7-8) patyrė skaudžią nesėkmę Las Palme. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 66:73 (17:20, 9:16, 24:21, 16:16) nusileido „Gran Canaria“ (6-9).

Kauniečiai iki ilgosios pertraukos prarado net 11 kamuolį ir tepelnė 26 taškus, taip įgydami 10 taškų deficitą. Trečiajame kėlinyje šeimininkai kelis kartus pirmavo 17 taškų persvara, bet „Žalgiris“ sugebėjo mačo pabaigoje atkurti intrigą.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose sužaidė Artūras Milaknis, įmetęs 13 taškų. Nugalėtojų gretose 15 taškų sumetė Xavi Rabaseda,

„Gran Canaria“: Xavi Rabaseda 15 (8 atk. kam., 2 blk.), Ondrejus Balvinas 12, Albertas Oliveris 10, Marcusas Erikssonas 7.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 13, Brandonas Daviesas (9 atk. kam.) ir Derrickas Waltonas (5 rez. perd., 3 per. kam.) po 11, Marius Grigonis 9,Laurynas Birutis 8.