„Žalgiris“ po įtemptos kovos nusileido „Bayern“

Eurolygos 33-jame ture Kauno „Žalgiris“ sužaidė paskutines išvykos rungtynes. Martino Schillerio auklėtiniai 70:71 (22:21, 14:16, 18:20, 16:14), nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams, kuriems tai buvo pirmoji pergalė po dviejų iš eilės nesėkmių.

Abi ekipos rungtynes pradėjo taikliai metimais. Įpusėjus pirmajam kėliniui abi ekipos kovėsi taškas į tašką. Lekavičiaus 2 taikli metimai leido trumpam žalgiriečiams rungtynėse išsiveržti į priekį, tačiau neilgai trukus „Bayern“ vėl išlygino rezultatą.

Antrajame ketvirtyje „Žalgirio“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti Baldwiną ir Weilerį-Baubbą, kurie nesunkiai ardė kauniečių gynybą. Vis tik, „Žalgiris“ taip pat demonstravo sėkmingą puolimą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 1 taško pranašumą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę žalgiriečiai aktyviai atakavo „Bayern“ krepšį. Šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti Lauvergne’ą, kuris trečiajame ketvirtyje demonstravo solidų žaidimą. Tačiau abi ekipos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką, o trileris tęsėsi iki pat paskutinių rungtynių sekundžių.

Likus rungtyniauti 2 sekundėms Gistas pataikė dvitaškį, o „Bayern“ išsiveržė į priekį vienu tašku. Paskutinės Kauno „Žalgirio“ atakos metu kamuolys atiteko Lauvergne’ui, tačiau jo metimą blokavo varžovas, o „Bayern“ šventė pergalę.

Kauniečių gretose geriausiai pasirodė Thomas’as Walkupas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 16 taškų (2/2 trit., 3/4 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai pasirodė Vladimiras Lučičius, kuris per 33 minutes pelnė 13 taškų (1/4 trit., 3/4 dvit., 4/5 baud.) ir atkovojo 6 atšokusius kamuolius.