„Žalgiris“ po dramatiškos kovos palaužė „Fenerbahče“ ir išlygino serijos rezultatą

Kauno "Žalgiris" iš Stambulo grįžta su lygybe Eurolygos ketvirtfinalio serijoje. Šarūno Jasikevičiaus kariauna 82:80 (20:21, 26:18, 27:19, 9:22) nukovė vietos "Fenerbahče".

Serijoje iki 3 pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Kaune. Jos vyks kitą savaitę antradienį ir ketvirtadienį.

Žalgiriečiai po pirmajame susitikime patirto sutriuškinimo antrąjį mačą pradėjo visai kitokiu nusiteikimu – kauniečiai kovoje dėl kiekvieno kamuolio ir nieko nenusileido savo fiziškumu varžovams.

Po pirmojo kėlinio minimalų pranašumą turėjo "Fenerbahče", tačiau kiti du kėliniai "Žalgiriui" klostėsi lyg iš pypkės.

"Žalgiris" antrajame kėlinyje surinko 26 taškus ir jau įgijo 7 taškų pranašumą. Trečiasis ketvirtis toliau klostėsi kaip iš natų – žalgiriečiai varžovus baudė tolimais metimais, o pranašumas vienu metu buvo išaugęs net iki 18 taškų.

Visgi ketvirtajame kėlinyje "Fenerbahče" grįžo į rungtynes ir paskutinėmis minutėmis buvo net išlyginusi rezultatą, tačiau tikrą charakterį parodęs "Žalgiris" pergalės nebeišleido.

Lemiamą metimą pataikė Edgaras Ulanovas, o "Fenerbahče" paskutinės atakos metu suklydo, kai ant šoninės linijos užmynė Marko Grujičius.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 17, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Marko Guduričius 11, Nicolo Melli 9, Ali Muhammedas 5.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20, Nate‘as Woltersas 14, Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 9, Deonas Thompsonas 8, Thomsas Walkupas ir Leo Westermannas po 6.