„Žalgiris“ po dramatiškos kovos palaužė „Olympiakos“ ir išsaugojo galimybes patekti į ketvirtfinalį

Kauno „Žalgiris“ (14-15) Pirėjuje buvo gilioje duobėje. Užstrigę puolime, jie trečiajame kėlinyje atsiliko 12 taškų skirtumu ir atrodė, kad sezonas slysta iš rankų.

Tačiau įspūdingą kovingumą paskutines 15 minučių pademonstravę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sugrįžo į rungtynes ir rezultatu 72:68 palaužė „Olympiakos“ (14-15).

Žalgiriečių likimas Eurolygoje spręsis kitą savaitę. Kauniečius rungtynėse su Madrido „Real“ tenkins tik pergalė.

Svečiai pirmus du kėlinius buvo atsiliekančių vaidmenyje. „Žalgiris“ puikiai pradėjo antrąjį kėlinį, tačiau vėliau įstrigo varžovų gynybos pinklėse ir į rūbinę nužygiavo su šešių taškų atsilikimu.

Trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ pabėgo iki pavojingo 12 taškų pranašumo, tačiau šaltas galvas išlaikę žalgiriečiai įspūdingai grįžo rungtynes ir užfiksavo 9:0 atkarpą.

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova. Žalgiriečiai pranašumą įgijo paskutinėmis mačo minutėmis. Kauniečiai, puikiai sužaidę gynyboje ir realizavę keturis baudos metimus, galiausiai paliko šeimininkus be pergalės.

Penkias pergales iš eilės iškovojęs „Žalgiris“ prieš paskutines Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes rikiuojasi devintoje pozicijoje.

„Olympiacos“: Briante Weberis 26, Nikola Milutinovas 18 (12 atk. kam., 33 naud. bal.), Nigelas Williamsas-Gossas 8 (5 rez. perd.), Georgios Printezis 7 (5 atk. kam.).

„Žalgiris“: Aaronas White‘as 14, Brandonas Daviesas 1 (7 atk. kam., 6 kld.), Leo Westermannas 11 (3/8 tritaškiai), Marius Grigonis 10 (6/6 baudos metimai), Artūras Milaknis 9 (3/6 tritaškiai).