„Žalgiris“ patyrė didžiausią pralaimėjimą šiame sezone

Kauno "Žalgiris" sužaidė prasčiausias sezono rungtynes, o Stambulo "Anadolu Efes" šeimininkų komandos sirgalių akivaizdoje pasiekė triuškinančią pergalę – 79:58 (16:14, 24:15, 23:16, 16:13).

Žalgiriečiai jau nuo pat rungtynių pradžios buvo neefektyvūs – daugelis metimų krito pro šalį, o gynyboje trūko susikaupimo.

"Anadolu Efes" į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kai tritaškiais prapliupo Adrienas Moermanas. Turkai į didžiąją pertrauką nužygiavo turėdami 11 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje problemos niekur nedingo – "Anadolu Efes" ir toliau rinko lengvus taškus, o "Žalgiris" puolime buvo visiškai bedantis.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebeliko, todėl komandoms beliko tik ramiai užbaigti rungtynes ir pasitaupyti jėgas ketvirtadienio akistatoms.

Nė vienas iš žalgiriečių neperžengė 10 taškų ribos – rezultatyviausiai žaidė Marius Grigonis, surinkęs devynis taškus. Nugalėtojų gretose siautėjo keturis tritaškius įsūdęs A. Moermanas.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 9, Brandonas Daviesas 8 (4 atk. kam.), Nate’as Woltersas ir Derrickas Waltonas po 7, Aaronas White’as 6 (5 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 23 (5/8 dvit., 4/9 trit., 6 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 13 (6/8 dvit.), Rodrigue’as Beaubois 12, Krunoslavas Simonas ir Shane’as Larkinas po 9.