„Žalgiris“ patyrė aštuntąją nesėkmę paeiliui

Kauno „Žalgiris“ (3-11) 14-ajame Eurolygos ture patyrė dar vieną nesėkmę. Kauniečiai antradienį vakare sužaidė savo paskutines namų rungtynes šiais metais.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik po atkaklios kovos 68:74 (17:26, 26:16, 10:13, 15:19) nusileido Eurolygos vicečempionams Stambulo „Anadolu Efes“ (12-2) krepšininkams.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu. Kiek vėliau kontrolę į savo rankas perėmė „Anadolu Efes“ ekipa, kurią į priekį vedė Rodrigue Beaubois, jau per pirmąjį ketvirtį į savo sąskaitą įsirašęs 11 taškų.

9 taškų deficitą po pirmojo kėlinio turėjęs „Žalgiris“ antrajame ketvirtyje pradėjo taisyti situaciją, o prie to labiausiai prisidėjo geras pataikymas tiek iš vidutinės, tiek iš tolimos distancijos. Varžovus iš arti pasitikę žalgiriečiai vienu momentu visiškai pradėjo dominuoti ir tokiu būdu persvėrė rezultatą savo naudai.

Puikiai žaidė Artūras Milaknis, smeigęs du tritaškius iš eilės. Kėlinio pabaigoje svečiai iš Stambulo pristabdė „Žalgirio“ puolimą, tačiau į pertrauką šeimininkai nuėjo jau turėdami pranašumą – 43:42.

Trečiasis kėlinys žalgiriečiams susiklostė ne taip, kaip buvo planuota rūbinėje – turkų gynyboje įstrigę šeimininkai savo pirmąjį taiklų metimą pataikė tik po daugiau nei 6 minučių. Nepaisant to, Stambulo ekipa toli nepabėgo ir „Žalgiris“, pagerinęs savo žaidimą puolime, sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.

Ketvirtasis kėlinys tai pat buvo gana kuklus – „Žalgiris“ nepaleido varžovų toli į priekį, tačiau pasivyti taip pat nesugebėjo. Galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą ir susitaikyti su aštunta nesėkme iš eilės.

„Anadolu Efes“ ekipą į pergalę vedė Tiboro Pleisso ir Vasilije Micičiaus duetas – abu surinko po 18 taškų. Žalgiriečių gretose rezultatyviausias su 16 taškų buvo Jockas Landale’as.

„Žalgiris“: Jockas Landale’as 16, Edgaras Ulanovas 14 (7 atk. kam.), Martinas Gebenas 11, Artūras Milaknis 8, Zachas LeDay’us 7.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas (7 atk. kam.) ir Vasilje Micičius – po 18, Rodrigue’as Beubois 16, Krunoslavas Simonas 7.