„Žalgiris“ nugalėjo ALBA ir nutraukė pralaimėjimų seriją

Eurolygos 32-ojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (16-16) iškovojo ypatingai svarbią pergalę ir išsaugojo teorinius šansus žengti į kitą etapą.

Martino Shillerio auklėtiniai namuose 96:86 (21:23, 20:28, 27:10, 28:25) nugalėjo Berlyno ALBA (11-21) ir nutraukė ketverių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Rungtynių pradžia geriau klostėsi svečiams, kurie įpusėjus kėliniui buvo susikrovę 8 taškų pranašumą. Tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos žalgiriečiai prabudo puolime ir pasivijo varžovus. Antrajame ketvirtyje kauniečių žaidimas ir toliau nežavėjo. „Žalgirio“ krepšininkams sunku buvo sustabdyti Erikssoną, o svečių pranašumas išaugo iki 10-ies taškų.

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai atrodė ženkliai labiau užsivedę. Sugrįžę ant parketo kauniečiai surengė spurtą 12-0 ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį. Lemiamame ketvirtyje įsibėgėjęs „Žalgiris“ tempo neatleido ir toliau varžovus baudė tolimais metimais bei šventė vieną svarbiausių pergalių šiame sezone.

Kauno „Žalgirio“ gretose geriausiai pasirodė Lukas Lekavičius, kuris per 22 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (5/5 trit., 3/7 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Svečių gretose sunkiausiai sustabdomas buvo Marcusas Erikssonas, kuris per 18 minučių pelnė 19 taškų (3/5 trit., 4/5 dvit., 2/2 baud.).