„Žalgiris“ nesunkiai atsirevanšavo „Neptūnui“ už pralaimėjimą

Lkl.lt informacija

Visas rungtynes pirmavęs Kauno „Žalgirio“ klubas pasiekė revanšą prieš Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nesunkiai 88:62 susitvarkė su vienintele „Betsafe–LKL“ čempionate juos nugalėjusia komanda.

Pirmąjį mačą „Neptūno“ gretose sužaidė amerikietis Jerry Johnsonas. Įžaidėjas per 9 aikštėje praleistas minutes pelnė 2 taškus.

Po traumos pirmą kartą ant parketo išbėgo kauniečių legionierius Dee Bostas. Amerikietis per 18 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių geriau pradėjo „Žalgiris“, kuris jau po pirmojo kėlinio buvo susikrovęs dviženklį pranašumą (26:15). Antrojo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ buvo priartėjęs (20:26), tačiau tada sekė kauniečių spurtas 12:1, po kurio aikštės šeimininkai vėl atitolo (38:21). Prieš ilgąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo solidžia persvara – 50:32.

Per pusę trečiojo kėlinio kauniečiai buvo pelnę vos 5 taškus, tačiau „Žalgiriui“ susiėmus, vėl buvo atstatytas 18-os taškų pranašumas (69:51). Lemiamu turėjęs būti ketvirtis tebuvo formalumas – lengvą pergalę šventė aikštės šeimininkai – 88:62.