„Žalgiris“ nesulaukė pasipriešinimo iš bedančio „Nevėžio“

lkl.lt

Gynyboje solidžiai rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (13-1) po nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi iškovodamas nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 79:55 (18:9, 20:17, 23:10, 18:19) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (2-12) bei pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose rungtyniavo 13 minučių ant parketo praleidęs Brandonas Daviesas, kurio sąskaitoje – 16 taškų ir 17 naudingumo balų.

Antras pagal rezultatyvumą buvo karjeros rungtynes žaidęs Rokas Jokubaitis, per 21 minutę pelnęs 11 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų.

Šeimininkai prieš pat šį mačą prarado vyriausiąjį trenerį Ramūną Cvirką, kuris pareiškė norą palikti savo postą bei atsiskyrė nuo komandos. Jai šįkart vadovavo asistentas Darius Dimavičius.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ atsiliko 11:21, o atsiplėšę svečiai nesigręžiojo atgal bei vėliau savo pranašumą tik didino.

Šios rungtynės buvo šventinės. Pramogine jų dalimi rūpinosi „LKL Akademija“.

„Nevėžis“: Regimantas Miniotas 9 (4/4 dvit.), Gabrielius Maldūnas 8, Nikita Balašovas 7.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 16 (8/9 dvit.), Rokas Jokubaitis 11 (3/5 metimų, 6 rez. perd.), Laurynas Birutis 10 (5/7 dvit.).