„Žalgiris“ lengvai pasivaikščiojo Pasvalyje

Dėl patekimo į Lietuvos krepšinio lygos atkrintamųjų etapą kovojanti Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ (12-24) ekipa patyrė dar vieną nesėkmę. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 63:93 (13:21, 19:26, 11:26 20:20) nusileido Kauno „Žalgirio“ (32-3) krepšininkams ir patyrė septintąją nesėkmę paeiliui.

Kauniečiai jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių parodė, kad į Pasvalį atvyko tik pergalės. Svečiai jau per pirmas dvi atakas smeigė 2 tolimus metimus bei kėlinio viduryje pirmavo 12:7. „Žalgiris“ vien pirmajame kėlinyje realizavo 4 iš 5 tolimų metų ir prieš antrąjį kėlinį turėjo 8 taškų pranašumą.

Antrajame ir trečiajame ketvirtyje svečių žaidimo braižas nesikeitė. Žalgiriečiai ir toliau stengėsi atakuoti Pasvalio ekipą tolimais metimais ir tai darė sėkmingai. Kauniečiai per pirmus tris kėlinius iš viso išmetė net 26 tolimus metimus, o tikslą pasiekė – 13. Į lemiamą ketvirtį kauniečiai žengė turėdami triuškinantį pranašumą. Svečiai po pirmų trijų kėlinių pirmavo 30-ies taškų persvara, todėl ketvirtajame ketvirtyje teliko sutvarkyti formalumus.

Po ganėtinai blankių rungtynių prieš Panevėžio „Lietkabelį“ nugalėtojus į pergalę vedė Marius Grigonis, kuris per 21 žaidimo minutę pelnė 20 taškų (4/8 trit., 3/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė Edgaras Želionis, kuris per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 15 taškų (1/4 trit., 4/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Pieno žvaigždės“: Edgaras Želionis 15, Paulius Petrilevičius 13, Yannickas Franke 10.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 20, Lukas Lekavičius 14, Thomasas Walkupas 10 .