„Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Lietkabeliu“

lkl.lt

Kauno „Žalgiris“ (24-3) sėkmingai susiklosčiusį kovo mėnesį pabaigė iškovodamas devintąją pergalę iš eilės. Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 85:63 (19:18, 14:13, 22:18, 30:14) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (16-11) krepšininkus.

Tris kėlinius su garbingai besipriešinusiais svečiais vargę „Betsafe-LKL“ pirmenybių lyderiai ir dabartiniai čempionai prasidėjus lemiamam ketvirčiui pirmavo tik 57:52, tačiau tuomet panevėžiečiai pradėjo byrėti.

Marko Čakarevičius gavo nesportinę pražangą, Nenadas Čanakas pridėjo techninę, o trys iš eilės Artūro Milaknio tritaškiai leido „Žalgiriui“ spurtuoti 14:0 bei užsitikrinti pergalę pabėgus toli į priekį 71:52.

Lemiamo spurto metu 11 taškų iš eilės surinkęs A. Milaknis iš viso šiame susitikime pelnė 20 taškų. 14 taškų pridėjo Deonas Thompsonas, 11 – Marius Grigonis. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų įmetęs Ikenna Iroegbu.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (5/7 tritaškiai), Deonas Thompsonas 14, Marius Grigonis 11, Thomasas Walkupas 9.

„Lietkabelis“: Ikenna Iroegbu 19 (4/4 tritaškiai), Paulius Valinskas 11, Žiga Dimecas 8, Jamaras Wilsonas 7.