„Žalgiris“ išvargo pergalę prieš „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiris“ (20-2) Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo dar vieną pergalę.

Martino Shillerio auklėtiniai namuose 86:80 (25:20, 22:29, 17:16, 22:15) tik po atkaklios kovos palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (8-16) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki aštuonių.

Rungtynes kauniečiai pradėjo užtikrintai ir praktiškai visą pirmąjį kėlinį buvo priekyje, tačiau svečiai nė kiek neleido „Žalgirio“ krepšininkams atsipūsti. Alytaus ekipa antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė minimalią persvarą.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ surado būdą, kaip sustabdyti įsibėgėjusį Paulių Danisevičių, tačiau trečiajame ir ketvirtajame ketvirtyje iniciatyvos ėmė veteranas Simas Jasaitis, po kurio tritaškio „Dzūkija“ vėl išsiveržė į priekį. Vis tik, rungtynių pabaigoje charakterį pademonstravę „Žalgirio“ žaidėjai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė „Žalgirio“ ekipos kapitonas Paulius Jankūnas, kuris per 34 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (4/5 trit., 2/3 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Alytaus komandos gretose labiausiai išsiskyrė Paulius Danisevičius, kuris per 29 minutes pelnė 15 taškų (4/9 trit., 1/2 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as ir Paulius Jankūnas po 16, Marius Grigonis 11.

„Dzūkija“: Paulius Danisevičius 15, Simas Jasaitis 14, Giedrius Staniulis 13, Kristupas Žemaitis 10.