„Žalgiris“ Eurolygos dvigubą savaitę užbaigia pralaimėjimu prieš „Zenit“

Kauno „Žalgiris“ (11-9) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigia patirdami antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Martino Schilerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 65:77 (14:17, 22:19, 13:20, 16:21) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (12-8) ir nesugebėjo atsirevanšuoti už patirtą pralaimėjimą Kaune.

Rungtynių pradžioje abi ekipos dėmesį skyrė gynybai, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui „Zenit“ įsmeigė du tritaškius ir skirtumas išaugo iki penkių taškų.

Antrojo kėlinio pradžioje Rokas Jokubaitis surengė kelias greitas atakas ir išlygino rezultatą. „Zenit“ krepšininkai nevengė grubių veiksmų gynyboje. Po smūgio į veidą ant parketo liko gulėti M. Grigonis, o M. Ponitka tuo pasinaudodamas smeigė tritaškį. Vis tik charakterį parodė ir Marius Grigonis, kuris sekančioje atakoje atsakė dviem taškais su pražanga ir išlygino rezultatą.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko atkakli ir lygi kova, tačiau kauniečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o tritaškį pelnęs K. Pangosas likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos padidino skirtumą iki dviženklio.

Nugalėtojus į pergalę vedė Artūras Gudaitis, kuris per 27 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Kauniečių gretose labiausiai išsiskyrė T. Walkupas, kuris per 23 minutes pelnė 12 taškų (0/4 trit., 3/4 dvit., 6/6 baud.).

„Zenit“: Artūras Gudaitis ir Mateuszas Ponitka po 15, Bolly Baronas 11, Andrey’us Zubkovas 9.

„Žalgiris“: Thomas Walkupas 12, Joffrey Lauvergne’as ir Lukas Lekavičius po 11, Marius Grigonis 10, Rokas Jokūbaitis 8.