„Žalgiris“ dvigubą savaitę pradėjo pergale prieš „Crvena Zvezda“

Po ilgosios pertraukos prabudęs Kauno „Žalgiris“ (14-10) namuose 75:62 (22:26, 18:18, 20:14, 15:4) nukovė išretėjusią Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-18) ekipą ir pasiekė gyvybiškai svarbią pergalę siekiant patekti į kitą Eurolygos etapą.

Rungtynės prasidėjo Jordano Loydo dviem baudų metimais, tačiau iš karto „Žalgiris“ atsakė taikliais Nigelio Hayeso metimais iš vidutinės ir tolimos distancijos. Kauniečiai likus kiek daugiau nei trims minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos išnaudojo visas komandines pražangas ir negalėjo sustabdyti puikiai tritaškius metusio Marko Simonovičiaus. Prieš antrąjį kėlinį Serbijos klubas buvo priekyje 26:22.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ vėl klydo gynyboje, o varžovai susikrovė dviženklį pranašumą. Įpusėjus antrajam ketvirčiui kauniečiai ėmė demonstruoti pavyzdingą puolimą ir nesunkiai rinko taškus, o atsilikimas sumažėjo iki keturių taškų. Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ susitvarkė problemas gynyboje, Mariaus Grigonio ir Thomaso Walkupo duetas padėjo šeimininkams išsiveržti į priekį.

Ketvirtąjį kelinį „Žalgiris“ pradėjo galingu spurtu ir įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą. Solidžią gynybą demonstruodami „žalgiriečiai“ beveik šešias žaidimo minutes neleido svečiams pelnyti taškų, o rungtynių pabaigoje sėkmingai žaidęs Walkupas padėjo išsaugoti ekipai dviženklį pranašumą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Marius Grigonis, kuris per 35 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (3/6 trit., 2/2 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė „Žalgirio“ gynybą draskęs Jordanas Loydas, kuris ant parketo praleido 29 minutes ir pelnė 16 taškų (2/5 trit., 3/9 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 17 , Nigelas Hayesas 16, Augustine'as Rubitas 15, Joffrey Lauvergne'as 9.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas ir Marko Simonovičius po 16, Aleksa Uškokovičius 9, Ognjenas Dobričius 8.