„Žalgiris“ antrą kartą po dramatiškos kovos krito prieš CSKA

Įspūdingai antrąją rungtynių dalį sužaidęs Kauno "Žalgiris" (7-9) sugebėjo grįžti į rungtynes ir ketvirtajame kėlinyje dar turėjo 5 taškų persvarą, tačiau mačo pabaigoje savo pranašumą įrodė Maskvos CSKA (12-4) klubas, kuris triumfavo 84:79 (17:28, 17:16, 11:25, 29:20).

Žalgiriečiams rungtynių pradžia nesiklostė pagal planą – CSKA prapliupo tritaškiais, o šeimininkai strigo varžovų gynybos spąstuose. Po pirmųjų dešimties minučių CSKA jau buvo surinkęs 28 taškus.

Antrajame kėlinyje "Žalgiris" nebeleido varžovams taip lengvai atakuoti ir vienu tašku jį laimėjo, tačiau CSKA į didžiąją pertrauką nužygiavo turėdama 10 taškų pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje "Žalgiris" atrodė gerokai aštresnis ir daugiau ištroškęs pergalės. Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios buvo rodoma tinkama energija, o dar trys Mariaus Grigonio tritaškio grąžino šeimininkus į kovą.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai jau turėjo įgiję net penkių taškų pranašumą, tačiau paskutinėmis minutėmis kauniečiai ėmė strigti puolime, o geriausias šio sezono rungtynes sužaidęs ir netikėtus metimus sumetęs Danielis Hackettas grąžino rusams pranašumą bei galiausiai padėjo iškovoti sunkią pergalę.

Intriga išliko iki pat paskutinių sekundžių, tačiau diskutuotina Derricko Waltono nesportinė pražanga nubraukė bet kokias žalgiriečių viltis pasiekti bent pratęsimą.

"Žalgirio" gretose, kaip ir įprasta, rezultatyviausiai žaidė Brandonas Daviesas, surinkęs 19 taškų. Po tiek pat taškų CSKA ekipoje įmetė Willas Clyburnas bei D. Hackettas.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 19 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Marius Grigonis 13 (3/5 trit.), Derrickas Waltonas 10.

CSKA: Willas Clyburnas (5/8 dvit.) ir Danielis Hackettas (3/4 trit.) po 19, Nando De Colo 13, Cory Higginsas 11.